Najskuteczniejsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najskuteczniejsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

SEX TECH przebył długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat – nie tylko pod względem akceptacji i uznania społecznego, ale także nowoczesnej technologii. Dawno minęły czasy mylących, różowych plastikowych wibratorów-królików i zabawek erotycznych, które w dotyku przypominały podróbki. Dzisiaj’ Zabawki firmy są opracowywane przez edukatorów seksualnych, pracowników służby zdrowia i wielu przedstawicieli świata najwięksi seksperci. Są wyposażone w najwyższej jakości silikon medyczny, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i kilka silników elektrycznych, a wszystko to zaprojektowane, aby zapewnić Ci dobrą zabawę.

Tam’ To nigdy nie jest zły moment, aby zainwestować w odrobinę dodatkowej dbałości o siebie. Oto najlepsze zabawki erotyczne, wibracje, inteligentne wibratory, osobiste kijki do masażu i akcesoria, z których każdy oferujemy osobiście oceniłem. Tam’ Jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów jest’ nie zawsze uwzględnia to płeć, ale byliśmy bliscy przeprowadzenia badań przesiewowych z nastawieniem włączającym płeć, sprawdzając je z różnymi obszarami narządów płciowych, ciałami i partnerami.Więcej tutaj masażer prostaty Na naszej stronie

Zapoznaj się z innymi naszymi zestawieniami dotyczącymi sypialni, obejmującymi wibratory Ideal, najlepsze lubrykanty, materace Ideal Bed i najlepsze urządzenia dźwiękowe.

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Sektor technologii seksualnych właściwie uzależnił nas od myślenia o zabawkach w kategoriach mężczyzny i kobiety, penisa i pochwy, ale to’ jest uproszczone i niewiarygodne, a także uzupełnia szerszą historię dotyczącą związku między obszarami narządów płciowych a płcią. To’ jest bezcelowe i mam co do tego wiele przeczuć. Decydujemy się zachować jak największą pewność i używamy terminów anatomicznych do zdefiniowania poszczególnych obszarów erogennych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część kanału pochwy. Obejmuje wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze, cewkę moczową i łechtaczkę. Łechtaczka jest miejscem, w którym nerwy erogenne znajdują się w sromie. jest znacznie większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się na obie strony obszaru pochwy, czyli miejsca, w którym się znajdujesz. zlokalizuję punkt G – obszar promowany przez zabawki, który zakrzywia się w kierunku przodu Twojego ciała.

Phallus jest tym, co’ Jest zwykle opisywany jako trzon penisa i obejmuje wiele obszarów erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, ogólnie określany jako „bdquo;” bdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek tkanki łącznej na dnie żołędzi, który może być szczególnie wrażliwy na ukierunkowane podniecenie. Wreszcie odbyt jest, cóż i do cholery; to” to odbyt. Odbytnica to wewnętrzna część przylegająca do odbytu. Obie te lokalizacje mogą być wrażliwe na stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

Dla osób urodzonych z fallusami istnieje’ to dodatkowy obszar erotyczny: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi szkieletami penisa a odbytnicą i można się do niego dostać za pomocą zabawek zakrzywionych w kierunku przodu ciała.

Najlepszy klimat dla każdego ciała

Dame Dip

Rozpoznajesz zgłaszającegobdquo; Najpierw jesz oczami?” Myślę, że ma to szczególne zastosowanie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i atmosfera zabawki erotycznej muszą być dla mnie bardzo ważne; jeśli tak To nie jest coś przyjemnego do sprawdzania, nie sądzę. nie mam zamiaru spędzać przy tym czasu. Dama’ Wibrator Dip, podobnie jak inne zabawki tej firmy, wygląda wspaniale. Ma piękne odcienie, takie jak niesamowity, uspokajający barwinek i rumiana, trwała śliwka. Naprawdę zmysłowo leży w dłoni, wszystkie kontury i zagłębienia, z małym wierzchołkiem pośrodku, który przywołuje cechy sromu lub wędzidełka. Z boku wygląda trochę jak język, który jest również pyskaty.

Dip to prosta zabawka. To jest to wodoodporna powłoka pokryta silikonem, zapewniająca spokój. Używanie tego jest prawdziwą przyjemnością, czuć to w dłoni, na ciele lub wewnątrz niego. Tam” to poziom dopracowania i układu, którego po prostu nie widać w zabawkach, których cena jest tak samo opłacalna jak Dip.

Najlepsza zabawka do ssania dla wielu osób

Zabawka Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse

Satisfyer Pro 2 Gen 3 spełnia swoją nazwę. To jest jest elastyczny, skuteczny i zaskakująco delikatny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest znacznie łatwiejszy do zrozumienia niż poprzednie odmiany. Wszystkie przyciski są wygodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, najlepiej w miejscu, w którym naturalnie opadają Twoje palce.

To to ulepszona odmiana wypróbowanego i prawdziwego stylu i na to wygląda. Doceniam pewien stopień staranności i wykonania w budowie tej zabawki. Usta są zdejmowane, więc można je umyć lub wymienić na zupełnie nowebdquo; ciekłe powietrze usta — bardziej symuluje stukanie niż ssanie lub pulsowanie powietrza, co stanowi zabawną zmianę prędkości. Gen 3 posiada również wbudowaną funkcję rezonansu. Trzeci przycisk zabawki przełącza się według wzorców rezonansowych, które mogą zwiększyć efekt, gdy jestem w centrum uwagi.

Idealna luksusowa zabawka do ssania

Rejs Lelo Sona 2

Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli jesz” nigdy wcześniej z takiego nie korzystałem, a po sprawdzeniu ich wielu mogę z całą pewnością powiedzieć, że statek wycieczkowy Sona 2 to zdecydowanie najlepsza zabawka ssąca klasy premium na rynku. To jest taki, po który sięgałem także poza godzinami testowania. Korpus całkowicie mieści się w dłoni, przełączniki znajdują się w sensownych obszarach, a jego moc jest dostosowana do niemal każdych preferencji.

Część nazwy statku wycieczkowego nawiązuje do Lelo’ Nowoczesna technologia tempomatu–– która sprawia, że ​​zabawka zwiększa intensywność po mocnym dociśnięciu jej do ciała. To jest to sprytna zabawka erotyczna i to moja główna rekomendacja dla każdego, kto chce spróbować czegoś zupełnie nowego.

Najlepszy klimat różdżki

Magiczny kij Mini

Oryginalna Magiczna Różdżka zawsze była trochę nieporęczna. Poza tym łączy się z powierzchnią ściany, a ja nigdy nie miałem kontaktu seksualnego, który byłby wzmocniony obecnością przedłużacza. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest mały, szybko mieści się w jednej dłoni i nie jest tak ciężki. Można go ładować, więc nie musisz już męczyć się z kablami. ponownie go używam. Ponadto zapewnia charytatywną pracę baterii wynoszącą 2,5 godziny na jednym ładowaniu.

Szeroka główka różdżki zapewnia dudnienie rezonansów, które zaczynają się dość łagodnie i stopniowo rosną, aż do wytrzymałości, którą można poczuć w zębach. Jednak mamy tu do czynienia z 2 świetnymi punktami. Początkowo dudniąca głowica wibratora jest odizolowana od reszty drążka, dzięki czemu nigdy nie powoduje zmęczenia lub drętwienia ręki po potrząśnięciu. Po drugie, kształt głowy wskazuje, że możesz wykorzystać poziomy koniec lub krawędzie do wzmocnienia szerokich obszarów dowolnego rodzaju obszaru erogennego, a jednocześnie możesz wykorzystać krawędź do niezwykle precyzyjnego, ukierunkowanego podniecenia. Wystarczy stwierdzić, że Magic Wand Mini to tylko jeden z moich nowych, zdecydowanych faworytów.

Idealny sprzęt do seksu dla wielu osób

Bunny Buck

Zazwyczaj istnieją dwa rodzaje domowych maszyn do seksu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu automatycznego ramienia napędowego i takie, na których pozostajesz jak na siodle, podczas gdy siedzisko i przymocowana zabawka wibrują. Motorbunny Buck pełni podwójną funkcję. To jest to sprzęt w stylu Sybian, który może również pchać.

Dolar ma wibrujące siedzisko z zabawką skierowaną w górę i w dół oraz umożliwiające ruch w przód i w tył. Za pomocą dołączonego kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i, prawdę mówiąc, oferuje on wrażenia, których naprawdę nie możesz osiągnąć”. nie można uzyskać z żadnego innego rodzaju zabawki. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Bliźniacze działanie sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdej osoby interesującej się domowymi maszynami do seksu, ponieważ niezależnie od tego, te rzeczy są kosztowne. Dzięki temu zyskasz co najmniej dwa razy więcej za dolara.

Najlepszy klimat szlifowania

Przyjemna fabryka Laya III

Wiele zabawek erotycznych zaprojektowano z myślą o penetracji, ale w Laya III chodzi przede wszystkim o nacisk zewnętrzny. Możesz naciskać brzuszek za pomocą baniek w strefach erotycznych lub możesz korzystać z urządzenia ręcznego. Doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ zabawka wibruje ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być ekstremalne, ale dzięki 7 różnym prędkościom i 3 różnym programom delikatne podniecenie jest również alternatywą. Cenię sobie również blokadę podróżną, więc moja torba podręczna nie spełnia tego warunku nie zaczynaj narzekać z własnej woli.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” oryginalny Tenuto, dość duża i nieporęczna zabawka erotyczna, stworzona w celu stymulacji fallusa i miejsc przyległych. Dwie osoby w grupie przetestowały starą wersję i stwierdziły, że jest ona nieco nieprzyjemna. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe rozwiązało kilka z tych problemów i sprawiło, że zabawka stała się znacznie lepsza.

Nowa wersja jest znacznie mniejsza (stądbdquo; Mini rdquo;-RRB- i pełni funkcję pierścienia fallusa z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Owija się wokół podstawy fallusa i ma trzy silniki drgające – 2 po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, ale wystarczająco wszechstronny, aby wygodnie dopasować się do wyprostowanego fallusa. Recenzent WIRED, Eric Ravenscraft, twierdzi, że najlepiej nadaje się do użytku solo lub seks penetrujący, podczas którego może się rozluźnić (i wibrować) pomiędzy tobą a towarzyszem. Możesz to regulować z poziomu aplikacji, więc nie musisz się martwić próbą wsunięcia ręki pomiędzy ciebie a towarzysza aby zmienić prędkość lub intensywność.

Przyjazny szklany wibrator

Szklany wibrator Kindred Black Violet Lady

Kindred Black’ magazyn wellness poświęcony seksowi jest pełen olśniewających rzeczy, takich jak Fioletowa Księżna tutaj, ale ta należy do moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długą historię. oni” są nietoksyczne i nieporowate, więc nie łatwo je utrzymać w czystości, a ponadto’ są znacznie trwalsze, niż można by się spodziewać. Gładkie ciało wymaga odpowiedniego nałożenia różnych lubrykantów, co zapewnia gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy ponownie sam lub z towarzyszem. Niemniej jednak nie jest rozszerzony, więc jest… użycie analne nie jest wolne od ryzyka. Kolejnym dobrym aspektem szklanych zabawek erotycznych jest to, że mogą stworzyć klasyczny wystrój, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Wibrator Crave Vesper

Zabawki erotyczne są często umieszczane w szafach, szafkach i miejscach niespodzianek, aby chronić je przed wzrokiem szpiegów. Zachowaj to w tajemnicy, chroń to; Gandalf zrozumiał, o czym mówi. Ta zabawka jest jednak czymś innym. To’ to rzecz, którą zakładasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazdę Wieczorną. Vesper firmy Crave to smukły, skuteczny wibrator, który spełnia podwójną funkcję jako żywy medalion z wyrazistym akcentem.

Nawet jeśli nie’ nie nosić go na zewnątrz, to to niezwykle wykwalifikowana mała atmosfera. Ma po prostu 2 ustawienia rezonansu (stały i pulsacyjny), ale jest zadziwiająco skuteczny jak na tak mały punkt, a ponadto jest cichy jak szept. Spiczasty kształt sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla ukierunkowanych emocji, a także’ jest na tyle skuteczny, że’ poczujesz jego rezonanse głęboko w swoim ciele. Don’ nie wkładaj go jednak do swojego ciała. Vesper to zabawka przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest mocny i dyskretny, modny i wyrafinowany. Jednak co najważniejsze, to’ jest użytecznym dodatkiem dla każdej osoby’ kolekcja.

Kieszonkowy i przystępny

Elastyczny klimat Dame Pom

Po prostu spójrz na ten mały punkt! To jest jest uroczy i przyjazny. Pom to jeden z moich ulubionych produktów Dame. To kieszonkowy, wodoodporny model z pięcioma wzorami wibracji, pięcioma ustawieniami siły i miękkim, sprężystym korpusem, który dopasowuje się do szerokiej gamy stref erogennych. Wibracje rozbrzmiewają w całej zabawce, niezależnie od ich pochodzenia ponownie skupiłem się na końcówce. Dzięki jednej zabawce możesz uzyskać ukierunkowane i szersze emocje. Wypróbuj mocne strony, tryby wibracji, a także sam sposób dotykania ciała (lub ciała innej osoby) może być świetną zabawą.

Pom’ Intuicyjna, ergonomiczna forma sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu w ciepłej chwili. Konstrukcja przełącznika jest prosta. Możesz szybko wyczuć, który przełącznik jest który, bez patrzenia (znaczący plus), dzięki czemu możesz szybko przełączać się między ustawieniami i mocnymi stronami.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *